Vyřešte své plány americkou hypotékou

Víte, jaké výhody v sobě skrývá americká nebankovní hypotéka? Tou první a největší výhodou, kterou vám tento typ úvěru nabízí, je bezpochyby možnost žádat peníze bez udání účelu. To v praxi znamená, že si můžete sjednat libovolně vysokou půjčku, aniž byste museli komukoli sdělovat, na co takto získané peníze využijete. Můžete tak směle popustit uzdu svým představám, ať už chcete objet svět zámořským parníkem, chcete si postavit krásnou chatu u lesa anebo všem svým blízkým koupit pořádnou hromadu dárků pod stromeček. A navíc, vaše cíle mohou být i mnohem více praktické – třeba když potřebujete vyplatit své věřitele, uhasit nepříjemné finanční závazky a vyplatit exekutora. K tomu všemu se vám bude americká hypotéka skvěle hodit. Je ovšem nutné dodat, že musíte sáhnout po půjčce v nebankovní podobě.

peněženka

Jedině nebankovní americká hypotéka vám totiž přijde vhod i v situaci, kdy se k vám běžné bankovní domy obracejí zády. To se může stát velice snadno, pokud máte škraloup v podobě záznamu v registru, ať už v tom bankovním anebo nebankovním anebo pokud máte nízké daňové přiznání či nižší příjmy. V nebankovní společnosti nemusí být nic z toho žádný problém, a to především díky individuálními přístupu a schopnosti nebankovních společností ušít vám půjčku na míru.

mince

Každopádně pamatujte na to, že k tomu, abyste takový úvěr mohli získat, potřebujete ručení nemovitostí. Vhodná nemovitost se stane dostatečnou zárukou toho, že úvěr budete splácet. Může to být nemovitost vaše vlastní stejně tak jako někoho třetího, kdo se za vás zaručí svým majetkem a bude vystupovat v roli spoluručitele. A je prakticky jedno, jakou nemovitost k takovému účelu zvolíte. Důležité je jen to, aby její hodnota poměrně odpovídala výši částky, o kterou máte zájem. Jako vhodná záruka vám tak může posloužit rodinná vila stejně dobře jako třeba malá garáž.