Střílečka, která baví


Jste vášniví hráči počítačových her? Zamilovali jste se již před lety do hry Counter Strike, Call of Duty nebo do jiných novějších typů střílecích her? Rádi vyhráváte? A nechtěli byste si něco podobného vyzkoušet naživo na vlastní kůži? Laser game Praha je místo plné zábavy, adrenalinu a střílení.

DSC_0199

  • Střílejte pomocí paprsků
  • K tomu je určená speciální zbraň. Tento typ zbraně však nikomu neublíží. Nejsou v ní náboje, ani žádné kuličky, ale jedná se pouze o světelný takzvaný laserový paprsek. Ten je speciální tím, že jej může zachytit oblek na vašem těle. Proto dostanete ještě před startem výstroj a do rukou výzbroj a můžete začít hrát. Výstroj na těle, jedná se o vestu, zachycuje počet ran. Jakmile vás někdo trefí, logicky vypadáváte nebo můžete mít více životů. Pomocí zbraně střílíte po nepříteli.
  • Nastavit si můžete různý mód hry. Některé typy jsou vhodné pro začátečníky, jiné pro pokročilé a máme zde samozřejmě i typy pro profesionální hráče.

Hra je určená pro kolektiv

Vybrat si můžete ze dvou základních arén. Tajemný labyrint skrývá různá zákoutí a jedná se o modernější pojetí. Naproti tomu Aztécké ruiny jsou plné historie a přírody. Další výzvou je zvolit si typ mód hry. Na výběr je hned z 11 módů hry.

labyrint (48)

  • Pozvat můžete kamarády, kolegy z práce, spolužáky, někoho z rodinných příslušníků nebo jen známých. Utvoříte tým, který může mít různý počet členů a proti vám bude tým se stejným počtem členů (pokud je to možné). Následuje výběr arény a módu hry. Na těle budete mít vestu, která bude zachycovat zásahy a v rukou zbraň, abyste mohli zlikvidovat nepřítele.
  • Strategie, střílečky, erpégéčka či adventury to všechno jsou typy počítačových her, se kterými se běžně můžete setkat, ale v našem světě můžete střílečku prožít na vlastní kůži. Už žádné sezení u počítače. Přijďte se pobavit osobně. Zastřílet si a vyzkoušet něco nového, to je smyslem celé hry.