Propagace, která zaručeně funguje!

Utratili jste nemalé peníze za propagaci, ale k ničemu to nevede? Nechce se vám utápět další peníze v reklamě, která vás doposud nepřivedla k cíli? Přemýšlíte, jak jinak byste lidem o sobě mohli dát vědět?

Problém možná spočívá v něčem úplně jiném. Třeba ani ne tak v tom, že by lidé o vaší nabídce nevěděli, ale v tom, že si nepamatují váš telefon. Zdá se vám to absurdní? Ale není! Někdy i kontakt může rozhodnout o tom, kdo získá zakázku. A velká konkurenční výhoda může spočívat už jen v tom, zda je váš telefon lépe zapamatovatelný, než ten od vašich konkurentů.

contact-us-1908762_640

Něco takového se velmi často stává v situaci, kdy obchodník nabízí službu anebo zboží, které není ničím výjimečné a od jiných nabídek se tedy nijak výrazně neodlišuje. Může se jednat třeba o rozvoz jídla, prodej pizzy, nabídku odtahových služeb, a tak dále. Zkrátka jde jen o to, na koho si zákazníci nejdříve vzpomenou. Dokonce se klidně může stát i to, že budete těmi prvními, na koho si zákazník vzpomene, ale při hledání vašeho kontaktu na internetu narazí na jiné nabídky, kterým dá přednost. A to byste nikdy neměli dopustit!

phone-612061_640

Jak to zařídit, aby vám už nikdy neutekla ani jedna zakázka? Jak to udělat, abyste byli vždy ti první, na koho si zákazníci vzpomenou?

Jděte na celou věc chytře od lesa! Vlastně ani nepotřebujete drahou reklamu. Bude vám stačit výjimečný, dobře zapamatovatelný kontakt – takový, jako je zlaté číslo od VIPcisla!

Zlatá čísla tvoří jedinečné číselné kombinace, které si každý člověk zapamatuje na první pohled – zkrátka, jakmile je jednou uvidíte, tak už je nepustíte z hlavy. Může se jednat o trojice, dvojice, postupky, a jiné zajímavé kombinace, které každému utkví v paměti.

Jakmile takový jedinečný kontakt máte doma, pak už stačí jen trochu šikovnosti, abyste na něj lidi chytře upozornili. Uvidíte, že jakmile to uděláte, tak se vám nové zakázky jen pohrnou!