Péče o vousy

V dnešní době se vousy staly velkým trendem. Dle výzkumu se ukázalo, že se tato novinka zamlouvá hlavně ženám, které si často vybírají muže s bohatými plnovousy. Rozhodně to má ale podmínku, vousy musí být samozřejmě čisté a upravované, nikomu by se přece nelíbilo, kdyby nám tam skákaly blešky či jiné potvůrky. Je tu samozřejmě spousta způsobů, jak jim můžeme s růstem a vizáží pomoct.
bohatý plnovous
1) Olejepro výživu vousů jsou asi nejznámějším a nejprosazenějším doplňkem, který se užívá v této oblasti. Jeho blahodárnými účinky jsou především změkčení vousů při dlouhodobějším užívaní. To ocení hlavně ženy, kterým rozhodně více vyhovuje měkčí porost tváře, než kdyby byl tvrdý a pichlavý. Další výhodou je, že přidá na estetické stránce, jako je lesk vousů a zdravý vzhled. Jako plus by se mohla považovat i aromatická stránka, olej je většinou z nějakých rostlin, tudíž pěkně voní.

2) Balzámy mají pro Vaše strniště, či delší porost blahodárný účinek hlavně tehdy, kdy Vám vousy rostou neposedně, každý jinak. Má v sobě většinou navíc například bambucké máslo, a především včelí vosk, který pomůže růst usměrnit a natvarovat.

3) Pro chlapy, kteří už se mají na své tváři čím chlubit a mají s čím pracovat, je rozhodně velkým pomocníkem vosk, funguje v podstatě úplně stejně jako gel, který používáte na vlasy. Akorát vosk vlasy neničí a dodává Vaším vousům hustější vzhled.

4) Stejně tak, jako se staráte o Vaše vlasy, používátešampón, kondicionér, aby Vaše vlasy byly bohaté a zdravé, s vousy to není jinak. Čas od času je třeba Vaši bradku pořádně vydrbat a namydlit, abyste ji udržovali v čistotě a pořádku.
muž u okna
5) Nedílnou součástí zdravého růstu jsou, jako u všeho samozřejměvitamíny, které pomáhají na zdravotním stavu a vzhledu. Doporučujeme tedy zakoupit doplňky stravy, které obsahují hlavně vitamín A, E, B3, B7.