Postrádáte peníze?

Máte dost peněz na to, abyste si pořídili všechno, co potřebujete, abyste se nemuseli nijak zásadněji omezovat? Jestli ano, patříte mezi ty šťastnější z našinců. I když totiž třeba nejednou brbláte nad tím, že máte málo, jsou tu i mnozí lidé, kteří by s vámi nesouhlasili. Kteří jsou na tom natolik zle, že si ani to nejzákladnější koupit nemohou. Ne proto, že by jim to nebylo fyzicky dostupné, ale proto, že na to jednoduše nemají peníze.

Mnoho z našinců zažívá finanční tíseň třeba i dnes a denně. Mnozí se musí omezovat třeba i v jídle, o tom ostatním už ani nemluvě, mnozí trpí úzkostí i při pouhé představě, co udělají, až dorazí další účet, který bude potřeba zaplatit, jenomže zkrátka nebude z čeho.

kalkulačka s nulou

A jsou tu dokonce i tací, kteří mohou i těm posledně zmíněným závidět, protože nemají zhola nic, snad leda s výjimkou dluhů. Které nedokážou uhradit a dostat se tak aspoň na nulu.

Jenže co si mají počít ti, kdo mají hodně hluboko do kapsy a nedokážou na tom momentálně vlastními silami nic změnit? Takovým by mohla pomoci snad jedině půjčka.

Jenže jak rádi by si tito třeba půjčku vzali, jen kdyby jim byla nějaká dostupná! Jenže od všech potenciálních poskytovatelů, na které se už obrátili, odešli s nepořízenou, žádná finanční instituce s nimi nechtěla mít nic společného. A to právě proto, že nemohli doložit dostatečně vysoké příjmy, registry dlužníků bez záznamu a podobně.

létající dolary

Takovým už zdánlivě není pomoci. Ale jenom zdánlivě. Je tu totiž i nebankovní americká hypotéka, a u té nejednou uspějí i ti, kdo jsou na tom hodně zle, kdo nesplňují to, co se běžně od žadatelů o půjčky očekává.

Tady stačí dát jenom nemovitost do zástavy, doložit aspoň nějaké příjmy a rázem si půjčit lze. Rychle, spolehlivě, bez placení čehokoliv předem či různých nástrah, s možností splácet třeba i po hodně dlouhou dobu.

A který tonoucí by se tohoto pomyslného posledního stébla nechytil?