Potěšte své zákazníky kvalitním balením

Co může být horšího, než když člověku domů dorazí poškozená zásilka. Třeba zkrátka proto, že byla špatně zabalená. Prodejce, který nám zboží přepravní službou anebo s pomocí pošty odeslal, ji třeba špatně zabalil anebo ji dokonce nezabalil vůbec, takže došlo třeba k tomu, že je zásilka špinavá, nebo je rozmočená, nebo je poškozená anebo se třeba jedná o nějaké tiskoviny, které nebyly zabalené vůbec, takže je na nich jasně patrné, kolik lidí je cestou bralo do ruky, a že si v nich dokonce někdo četl.
stěhovací krabice.png
Nicméně je ještě jedna velice nepříjemná situace, která vás může potkat, a to v případě, že se jedná o zboží s choulostivým obsahem, které prodejce zabalil tak, že je okamžitě každému patrné, co je uvnitř, takže se o tom, co k vám domů chodí, baví už naprosto všichni od pošťáka až po vaše sousedy. A všichni se jistě shodneme na tom, že existují různé typy zásilek s citlivým obsahem, jejichž obsah bychom si rádi nechali sami pro sebe. Nicméně jisté je, že pokud k zákazníkům jednou dorazilo zboží v takto neutěšeném stavu, tak je naprosto jisté, že podruhé už si u daného prodejce jistě nic neobjednají.
obálka s proužky.png

Obalový materiál, který vás v žádné situaci nezklame

A to je pro prodejce jistě velká škoda, takže to nejlepší, co může v tomto směru udělat je, že si zvolí takový balicí materiál, který ho v žádné situaci nezklame, ať už se bude jednat o jakoukoli zásilku. A právě takovým ideálním balicím materiálem se mohou stát například poštovní igelitové obálky, na které je spolehnutí v každé situaci, ve které se mohou během cesty od prodejce k zákazníkovi ocitnout. Díky tomu, že jsou lehké a svému obsahu se snadno přizpůsobí, tak máte jistotu, že v nich nebudete převážet zbytečný vzduch, nebudou tedy zásilce zvětšovat rozměry a nebudou jí přidávat ani gramy navíc. Jsou dokonale nepromokavé a také dokonale neprůhledné, takže nikdo nezjistí, co se uvnitř takové zásilky skrývá.