Kuchyňská deska

Materiálů je v dnešní době rozhodně na výběr. Jenomže, kde vybrat takový, který by vydržel dlouhou dobu jako nový? Těch je opravdu jen málo. Všechny materiály totiž nevydrží například velmi vysoké teploty. Často se také stává, že když si nevezmeme na krájení prkýnko, tak nám zůstanou na pracovní ploše nepěkné škrábance a šmouhy, čímž je povrch definitivně poškrábaný a nejde už ničím jen tak spravit.

kuchyňská deska

Umělý kámen a jeho výhody

Veškeré tyto nedostatky nahrazuje a vyvažuje kuchyňská deska kámen. Ten je tvrdý, odolný a velice praktický. Můžete na něm krájet, sekat a dokonce na něj postavit i horký hrnec. Pracovní ploše se nic nestane a stále zůstane jako nová. To je malý zázrak, který by snad v kuchyni chtěl každý z nás. Takto praktickou pracovní plochu totiž nikde jinde nenajdete. Její výjimečné a vynikající vlastnosti opravdu překovávají veškeré nedostatky těch ostatních a vyčnívají nad nimi hodně vysoko.

  1. Neabsorbuje vodu ani vlhkost.
  2. Nízká pórovitost.
  3. Vysoká odolnost vůči mechanickému poškrábání.
  4. Luxusní vzhled.
  5. Praktická a snadná údržba.
  6. Na povrchu neulpívají bakterie ani viry či špína.
  7. Zdravotně nezávadný materiál.

Kvalita, luxus, styl i přepychový design
Vyrábí se v barevných odstínech šedé. Šedá barva je skvělá pro kombinaci s ostatními prvky a s ostatními materiály. Hodí se do moderních interiérů a skvěle doplní také jakékoliv dřevo. Miluje se s bílou a černou, a doplnit ji můžete i o pastelové barvy, nebo naopak nechat design čistý a vzdušný jenom s bílou. Stačí pár jinak barevných doplňků a sami uvidíte, jak jste vytvořili luxusní prostor.

deska kámen

Krásný vzhled a nadčasová elegance
Pracovní deska z kamene znamená nejenom krásný vzhled, ale zejména také dlouhou životnost. Každý ocení, že na desku můžete pokládat horké nádobí, že na ni můžete sekat a krájet a že zůstane celý povrch stále beze změn. Nepoškozený a stále opravdu krásný. Jeho nadčasová elegance má rozhodně něco do sebe. Tímto prvkem si do své domácnosti pořídíte něco opravdu výjimečného, ale především také praktického z hlediska vaření a každodenního připravování jídel.