Křupejte zdravě!

Asi bychom jen těžko hledali někoho, kdo si občas rád nekřupne. Mnoho z nás si dá rádo křupky, popcorn či nějaké jiné slané pochutiny na oslavě, nebo třeba jen tak u televize. Problém těchto slaných dobrot je v tom, že jsou ne moc zdravé. Proto bychom je neměli konzumovat příliš často. Jenže když ony tak chutnají, že? Zásadním problémem klasických tyčinek a křupek je ten, že jsou vyrobeny z bílé mouky, která moc zdravá není. Když k tomu přičteme nadměrné množství soli a tuků, je problém na světě. Naštěstí už dnes můžete mlsat i zdravě. Špaldové tyčinky se mohou stát vaší novým parťákem k víkendovému sledování filmů a seriálů.

solené tyčinky

Proč špalda?
Špalda je druh celozrnné mouky, která je, jak všichni víme, o dost zdravější než ta bílá. Ani tak samozřejmě nemůžeme sníst kila takových pochutin, ale alespoň nebudeme mít takové výčitky svědomí. A to se počítá. Ve špaldě se nachází vysoký podíl vlákniny, která nám pomáhá s trávením a je pro nás tedy velmi důležitá. I proto bychom ji měli alespoň oba zařadit do jídelníčku.

Naše zdravé tyčinky jsou produktem ekologického zemědělství, a obsahují jen samé dobré věci. Najdete v nich mouku, vodu, kypřidlo, sůl, kvasnice a třtinový cukr. Jak můžete vidět, jde o zdravé mlsání, které je na první pohled k nerozeznání od těch klasických tyčinek.

solené tyčinky

Vypadají úplně stejně. Jen jsou zdravější. Vyzkoušejte je, a na ty klasické tyčinky, na které jste byli dosud zvyklí, si ani nevzpomenete. I mlsáním můžete svému tělu dodat zdravé látky, které jsou našemu tělu prospěšné. A když to může být cestou konzumace zdravých tyčinek, proč je nevyzkoušet? Křupají úplně stejně, chutnají lépe a jsou zdravější. Dejte šanci zdravým tyčinkám, které zachutnají celé vaší rodině. K dispozici máme klasickou solenou variantu.
Chcete vyzkoušet i další zdravé pochutiny? Máme jich víc, vyzkoušejte třeba Minigrisinny.