Dobře prováděná erotická masáž dokáže zbavit frustrací

Kdyby se lidé navzájem masírovali častěji, bylo by na světě méně konfliktů a nedorozumění. Zdá se vám toto tvrzení přehnané? Pokusíme se vám prokázat, že máme pravdu:

Lidské doteky a zejména masáže, vedené intimním způsobem, tedy např. partnerské nebo erotické masáže, jsou v podstatě duchovní záležitost, působí sice primárně na fyzické tělo, ale tím velmi citelně promlouvají k naší duši. Každá lidská bytost touží po pohlazení, po pozornosti od někoho druhého, a kdo si to odpírá, nebo je mu to odpíráno, cítí se frustrovaný. Všimněte si například malých dětí, tam je to dobře markantní: Děti, které od rodičů dostávají porci lásky, přirozenou něhu, jsou mazlené, objímané a hlazené, bývají v té době i v pozdějším věku více sebevědomé, spokojené, a tím pádem také aktivní, tvořivé, šťastné, empatické, účastné a pozitivně naladěné. Takoví lidé pak nemají v dospělosti tolik problémů, jako ti, co žádnou něhu nepoznali, zejména v dětství, ale i v partnerském svazku.

dívka na posteli

Lidská frustrace se pak začne projevovat různými psychickými problémy, a dojde-li to moc daleko, může to hraničit až s psychopatií a sklony k agresivitě, nenávisti a různým projevům destrukce a sebedestrukce. Podívejte se kolem sebe na náš svět a jistě dokážete na nějaký podobný příklad tohoto chování poukázat.

květ růže

Dobře prováděné erotické masáže Matahari salon to vše mohou napravit, mohou vás odblokovat a navodit přesně tu situaci, po které každý přirozeně touží. Mohou pohnout i s tím zatvrzelým bručounem, který se domnívá, že život je jen samé utrpení, a přitom stačí někdy docela málo – něha, přesně cílené doteky, uvolnění, ozdravný orgasmus a radost z přirozených maličkostí. Erotické masáže nám také mohou napovědět, kde děláme chyby, a na co bychom se v životě měli více zaměřit. Čím více si dopřejete slasti, přirozené volnosti a sebepřijetí, tím lépe přijímáte i toho druhého, a tím podporujete ty správné, zdravé a láskyplné mezilidské vztahy.