Výhody demoliční firmy.


Ještě, že jsou v dnešní době firmy, které vám zajistí demolici starého domu, a vy to nemusíte dělat samy. Říkáte si, proč to zadávat firmě. Řekneme vám hned několik dobrých věcí proč to nedělat samy. Prvním a důležitým ukazatelem je rozhodně čas. Ten je v dnešní době důležitý, a když se demolici budete věnovat samy, zabere vám to několik měsíců nebo i nějaký rok. Myslíte, že to není pravda, ale ano je. Potrvá, než rozbijete podlahy, které mají ještě tvrdý s pevný základ, jak se to tehdy dělalo. Dále jen zbourání nenosných zdí. Následné rozebrání střech a dokonání zbytku zdiva. Jeví se to jako hračka, ale rozhodně to tak není. Je to velmi časově náročné.

demolice domu cena

Neboť k tomu nemáte takové vybavení, jako mají pověřené firmy. Mají na to speciální těžkou techniku, která udělá většinu práce za ně. Vám by to zabralo s klasickou sbíječkou a kladivem nespočet dnů a nocí. Jestli máte v plánu na místě, kde stojí starý dům, vystavět něco nového rozhodně se vám nevyplatí čekat tak dlouho. Nechcete přece bydlet za několik let, ale co nejdříve být ve vlastním.

demolice domu cena

Dalším hlavním kritériem je odvoz sutě, která vám na pozemku zůstane. Když si objednáte přivezení odvoz kontejneru tak se nedoplatíte. Nejedná se jen o pár kontejnerů, ale o strašně moc. Staré domy jsou vystavěny kvalitně a bylo použito hodně materiálu. Domy se dříve nezateplovaly tak jak to je v dnešní době. Může se jednat o stěny, které budou mít i metr na tloušťku. To se vám ten materiál rozhodně nashromáždí, na rozdíl od firmy, která s odvozem již počítá. Demoliční firmy mají už své místa a domluvy, kam mohou odvést suť z demolice domu. Mají vše podchycené a vědí jak s jakým odpadem nakládat.

Poslední věcí je již zmíněná samotná technika, kterou na to firmy mají. Mohou práci, co vy budete dělat udělat během pár hodin, zatím co vám by to zabralo několik měsíců. Že přeháníme to je možné, ale máme pravdu. Nechte demolici domu na odbornicích. Cena demolice domu se bude odvíjet o velikosti a materiálu, ze kterého je dům postavěn.