To pravé najdete na http://www.selvintech.cz/

Jestliže právě váháte, čím milým byste letos obdarovali své přátele tak, abyste je potěšili anebo pokud hledáte nějaký drobný hezký dárek pro štěstí pro někoho vašeho blízkého, tak by vás mohly zaujmout výrobky firmy Selvintech, které se přesně hodí pro takovou příležitost. Prohlédnout si je můžete na jejich webových stránkách, kde rovnou najdete i e-shop naší firmy. Ovšem pozor, jedná se především o ukázky možných výrobků, nikoli o celkový výčet sortimentu, takže pokud máte zájem o větší dodávku podobných dekorativních předmětů, tak rozhodně neváhejte a domluvte se s výrobcem na vaší konkrétní zakázce a na tom, jaké by měla mít parametry. Vzhledem k tomu, že se jedná o ručně vyráběné zboží, tak není nejmenší problém přizpůsobit jej požadavkům zákazníka. Stejně tak může být zabaleno v dárkových krabičkách spolu s logem vaší firmy, což skvěle využijete jako pozornost pro vaše obchodní partnery.

panáček

A jistí si můžete být i tím, že je podobná pozornost rozhodně nezklame. Vždyť zájem o ručně vyráběné výrobky neustále roste, a to nejen u nás, ale také v celé Evropě. A vůbec se není čemu divit. V době, kdy svět zaplavuje sériová výroba z Číny, která už se týká naprosto všeho je opravdu potěšující dostat český ručně vyráběný předmět. Avšak příjemné to nebude jen pro obdarovaného, ale také pro vás jako pro dárce, neboť když spojíte své jméno s podporou takových hodnot jako je místní ruční výroba, tak jistě stoupne vaše prestiž v očích obdarovaných.

ozdoby

Nicméně na https://www.privydelek-z-domova.cz/ můžete narazit ještě na jednu zajímavou informaci, respektive nabídku, a tou je konkrétně nabídka práce pro firmu Selvintech. Vzhledem k velkému zájmu o výrobky firma hledá šikovné brigádníky, kteří by se na jejich výrobě chtěli podílet. Pokud jste tedy zruční a trpěliví a baví vás ruční práce, tak se právě vy můžete ozvat na tuto lákavou nabídku.