Stále nevíte kam na dovolenou?

Lednicko-valtický areál je jednou z nejvýznamnějších památek, které na našem území můžete naleznout. Tato honosná památka je i na seznamu UNESCO, což taktéž značí o velmi vysokém významu. Pokud jste tedy na tomto místě ještě nebyly, je čas na změnu! Věřte, že ten kdo jednou navštíví jižní Moravu, už nikdy nebude chtít jet na dovolenou nikam jinam! Zkrátka, jedná se o lásku na první pohled.

lidé v parku

Pokud se tedy i vy rozhodnete zavítat právě do této lokality, určitě zde budete hledat vhodné ubytování. Ubytování lednice Lednice.galant je tou nejvhodnější variantou. Jedná se o velmi luxusní hotel, který za hodně výhodné ceny nabízí ubytování jak pro služební cesty, tak pro rodinné, nebo romantické dovolené. Zkrátka ubytovat se může kdokoliv a určitě zklamaný nebude.

Tento hotel navíc společně s velmi krásným prostředím nabízí celou řadu možností aktivit. Na své s tak přijdou jak praví sportovci, tak lidé s romantickým srdcem.

Asi neoblíbenější aktivitou, jsou procházky přímo po samotném areálu. Věřte, že areál je opravdu velký, i po několik dnech tak můžete stále objevovat nová a nová zákoutí tohoto krásného prostoru.

krásný park

Pokud by vás přeci jen pěší procházky zmohly, můžete si celý par i jeho blízké okolí projet na kole. Krásná krajina se totiž skrývá i za zdmi parku. Celý areál je obklopen malebnými vesničkami a nekonečně dlouhými vinicemi. Strávíte-li jeden západ slunce přímo zde, nebudete chtít již nikdy jinde.

Pro odvážlivce je tu i celá řada dalších aktivit. Jednou z nejoblíbenějších aktivit mimo projížďky na kole a pěší procházky jsou i vyjížďky na koni. Přeci jen se říká, že nejhezčí pohled na svět, je z koňského sedla ne? Taktéž můžete vyrazit i na delší projížďky.

Pokud by vám i tohle všechno bylo málo, můžete se zkusit vydat plavit na loďce po řece. Jedná se o velmi romantický zážitek vhodný například i pro žádost o ruku.