Nejlepší podzimní parfémy

1.Alien Goddess(Thierry Mugler)

Horká novinka z dílny Thierryho Muglera. Nasládlý parfém s tóny kokosové vody,bergamotu a bourbonské vanilky,lákající svým zlatavým flakonem v nadčasovém designu i reklamou s mladičkou Willow Smith,Vám kdykoliv připomene slunné dny u pláže i vřelý dotek milované osoby.Díky své intenzitě nejlépe vynikne právě na podzim.Parfém se hodí pro energickou,mladou ženu připravenou změnit svět k lepšímu,odhodlanou stát se neodolatelnou bohyní.

alien-goddess-altview-1

2.Eclat Mon Parfum(Oriflame)

Nenapodobitelný parfém s tóny růžového pepře, hrušky a mandlí vytvořila uznávaná světová parfumérka Emilie Coppermann ve spolupráci se světoznámou značkou Oriflame. Podle kritiků se jedná o jeden z nejlepších Oriflame parfémů. Emilie se při tvorbě inspirovala Paříží a životem v ní. Jednoduchý, přesto elegantní flakon perfektně padne do jemné ženské ruky. Jemně melancholický, pudrový parfém nejlépe vynikne na něžné, elegantní ženě jakéhokoliv věku.

 

3.La Vie Est Belle(Lancome)

Nestárnoucí klasika z dílny světoznámé značky Lancome příští rok oslaví již 10.výročí vzniku. Ženami tolika oblíbený parfém zaujme tóny černého rybízu, pomerančového květu a pralinek. Optimistický, radostný mód symbolizuje nejen třpytivá krabička a reklama s věčně usměvavou hollywoodskou kráskou Julií Roberts, ale také zajímavý, minimalistický flakon symbolizující rozzářený úsměv šťastné ženy. Od vzniku parfému vyšlo na trh mnoho odnoží tohoto kultovního parfému, ale originál je pouze jeden.

 

4.Weekend(Burberry)

Jednoduchý flakon, krabička i název odkazuji na jednu z nejkrásnějších událostí našeho života-víkend. Ten může být jakýkoliv, ať už odpočinkový, nebo akční. Jedno je ale jisté-ať už budete kdekoliv, tato optimistická, čerstvá, svěží vůně ispirovaná anglickým venkovem Vás vždy povzbudí a potěší. Na podzim Vás bude skvěle doprovázet při toulkách přírodou, například lesem, ale také v práci, při vzpomínkách na skvěle prožitý víkend. Připravte se na tóny nektarinky, modrého hyacintu a pižma.

Burberry Weekend

5.Signature(Mont Blanc)

Novinka z „přelomového roku“ 2020, která se záhy stala bestsellerem, nejen kvůli krémovým tónům magnolie, klementinky a ylang-ylang ale především kvůli neobvyklému, masivnímu, neprůhlednému flakonu smetanové barvy. Neobvyklých znaků ale najdete u tohoto parfému více, například inspiraci kultovním inkwell, které patří k dědictví značky Mont Blanc. Tváří parfému se nestala herečka, nebo modelka, jak je obvykle zvykem, nýbrž inspirativní belgicko-francouzská spisovatelka Diane Ducret.

 

6.No 5(Chanel)

Naši šestici nejlepších podzimních parfémů zakončí všemi moc dobře známý parfém, nestárnoucí klasika, která letos oslavila už neuvěřitelné sté výročí vzniku. Generacemi milovaný i nenáviděný parfém nabízí tóny vetiveru, citrónu a aldehydů, nové složky, která byla stvořená speciálně pro tento parfém. Ke vzniku se váže neuvěřitelný příběh plný citu. Milovaly ho nekrásnější ženy světa, například božská Marilyn Monroe, která spala „v jeho objetí“. I po letech se jedná o nejpřitažlivější ženský parfém všech dob.