Crazy Day – nevšední kaskadérská podívaná a pořádání kurzů

Tým Crazy Day funguje pod vedením zkušeného kaskadéra Jana Holuba, který v roce 2010 uspořádal světovou kaskadérskou show v pražské Tesla aréně. Své profesní zkušenosti načerpal nejen u nás, ale i v zahraničí.
závodník u motorky

Show

Crazy Day je jediná kaskadérská skupina v České republice, která se zaměřuje na synchronní jízdu. Další super kousek těchto zkušených kaskadérů je jízda v kouli smrti, kde se 4 jezdci kříží při rychlosti 50km/h. Toto a mnoho dalšího můžete vidět na největších motorkářských akcích, kterých se Crazy Day pravidelně účastní. Jedná se například o výstavy Motosalon, Motocykl či Mobilsalon, ale vystupují i na výstavách v zahraničí.
Co při show dále uvidíte? Jízdu na skútrech, kaskadéra na in-linech anebo třeba trialového kaskadéra, pro kterého není žádná překážka dost složitá. Samozřejmou součástí show jsou speciální efekty, včetně pyrotechniky, která je namontovaná na strojích.
Těšit se můžete hlavně na:
·         Kouli smrti
·         Čtyřkolky, motorky, skútry
·         Freestyle motocross
·         Trial
·         Koloběžky
·         Agressive in-line
východ slunce a motorka

Kaskadérské kurzy

Pokud si při podívané na tuto mimořádnou show říkáte, že byste tohle chtěli umět také, není to problém. Jan Holub myslel i na takovéto diváky, a proto pravidelně pořádá kurzy. Kaskadérská výuka probíhá na letištní ploše. Nepotřebujete ani vlastní motorku, ani oblečení, bude vám stačit pouhé nadšení a radost z jízdy.
Vyučovat vás budou velice zkušení kaskadéři. Naučíte se jezdit na čtyřkolkách, skútrech a velkých motocyklech. Instruktoři se budou zaměřovat na to, abyste se naučili jezdit po předním a zadním kole, zvládli smyky a naučili se řešit krizové situace, které vás mohou potkat při běžném provozu.
Každý rok je na stránkách crazyday vypsáno několik kurzů s uvedeným počtem zbývajících míst. Neváhejte se přihlásit a zažít tak něco nevšedního.

Objednejte si Crazy Day

Pokud pořádáte nějakou akci a chtěli byste tam Crazy Day mít, není to problém. Neúčastní se totiž pouze velkých výstav, ale můžete si je objednat i vy. Přivezou si vlastní aparaturu, bezpečnostní zábrany a jsou schopni si sami celou akci odmodlovat. Celkový program se dá různě kombinovat, vše záleží pouze na tom, jak se dohodnete.

Oblečení

Pokud si ze show chcete odnést něco na památku, máte možnost zakoupit si originální mikinu, nebo třeba kšiltovku, které vám budou tento zážitek připomínat.
Věděli jste, že jezdce jste mohli vidět i ve filmech? Jedná se například o snímky Líbáš jako bůh, Líbáš jako ďábel, Román pro muže nebo v letní komedii Musíme se sejít.